Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Любовта е болка" - казал заека и надупил таралежа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Знам, че в живота има по-важни неща от бирата, секса и футбола.... Но аз незнам кои са...
Любими Герои
03.10.2017
2,673 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж се приближил до непозната жена и казал: - Как искам да се вмъкна в гащичките ти! - Съжалявам отвърнала та. Вътре има място само за един задник.
Ако сами си звъните на мобилния телефон, значи сте го изгубили.
Немец, италианец и българин седят в бара. Немцът с гордост казва: - Моята жена за 7 секунди набира от 0 до 100. - Как така? - пита италианцът. - Купил съм й "Порше". - Ааа, това е нищо, моята набира от 0 до 100 за 5 секунди, - Как успява? - Ами купил съм й "Ферари" Тогава се обадил и българина: - А моята набира от 0 до 100 за 2 секунди. - Невероятно! Какво си й купил? - Кантар.
Две възрастни госпожи се срещат в парка. След като се осведомяват една друга за здравето си, темата на разговора се насочва към съпрузите им. - О - казва едната, - Хари умря миналата седмица. Излезе в градината да откъсне зеле за вечеря, получи инфаркт и се строполи мъртъв в зеленчуковата леха. - Божичко - ахва другата. - И ти какво направи? - Отворих консерва с грах.
- Благодаря. - За какво? - Всеки път казвам "Благодаря" вместо "Върви на майната си", за да не обидя някого. - Много добър начин. - Благодаря.