Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Моята съседка току-що ме обвини за липсващи неща от нейния простор. За малко да се насера в гащите й от страх.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Разпоредителка в кино отива на зъболекар. - Кой зъб ви боли? - пита лекарят. - Балконът, ляво, място номер три.
Лекари
03.10.2017
3,710 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един дядо решил да се почувства млад и си извикал момиче на повикване. Съблякла го тя, но инструментът му виси като отвес. - Дядо, твърде много е увиснал! - Е, мойто момиче, погали го, поразтрий го, ще стане работата! Пробвала тя с едната ръка 10-15 минути - нищо. - Я, пробвай и с другата - предложил дядото. Пробвала тя и с другата 15-20 минути - пак нищо. - Ех, малката, къде си тръгнала с тез слаби ръце любов да правиш? - въздъхнал дядото.
В близката далечина се чернеела една бяла точка.Това било един млад старец, който седял прав на дървен камък и четял изгорял вестник наопаки...в първата статия пишело, че глухия чул,че слепия видял как куция гони влака да му напомпа гумите...И във втората пишело...че ще дадът 5 лв без пари на този който боядиса покрива на лятното кино с левия ръкав на потника си...
- Ще пиете ли нещо? - Не, благодаря. - Може би чай? - Не пия чай. - Кафе? - Не пия кафе. - Уиски със сода? - Не пия сода.
Една вечер се прибирам с гаджето, качваме се автобуса - яка блъсканица. Стоим лице в лице, натиснати един в друг, нежно я погалвам по бедрото, а на лицето й никаква емоция. Почвам да се притеснявам, нещо не е наред, питам я: - Приятно ли ти е? Тя ме гледа учудено, а отстрани се чува плах женски глас: - На мен ми е приятно.
Когато мъжът шепне на жена, че тя е най-хубава, най-добра, най-умна, той го казва не толкова колкото заради нея, а внушава на себе си.