Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама гробари си говорят: - Еййй, братчед вчера заровихме една с еееей такива големи цици, едвам затворихме ковчега. - А, оня ден докараха една с клитор кат кисела краставица! - Толкова голям? - Не бе, на вкус!!!
Семейни 3,372 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор между съпрузи: - Въобще не искам да кажа, че майка ти готви лошо! - говори мъж на жена си. - Но мисля, че започвам да разбирам, защо се молите преди ядене... Винаги съм вярвал на хората, които нищо не са ми обещавали. Закон за здравето ли?! Да, но на Запад. Там започва: "Забранява се пушенето .." Тук: "Разрешава се пушенето..." ------ Пушачи от всички страни, елате в България! (сигурно гласуват така, за да насърчат туризма) ------ Можеше поне да забранят пушенето на обществени места на цигари без бандерол и Явор Колев да следи за нелицензирани цигари :-) ---- Имате право да мълчите... така по-малко цигарен дим ще вдишвате... ---- Предпоследна точка: Непълнослетни лица ще може да пушат с придружител... И последна точка от закона: При температури под нула градуса, учениците ще може да пушат в училищата, за да не мръзнат по двора... Мъж гледа мач по телевизията. Свършва му бирата и казва: - Скъпа, донеси ми още една биричка от хладилника. - Аз да не съм ти прислужница, бирата да ти нося?! - О, не, писанке. Котенце, как можа да си го помислиш! Ти си ми любимия човек в цялата Вселена! - Добре, писанчо! ( отива за бирата и се връща) Ето, заповядай! Обичам те! - И аз те обичам! Жената излиза. Мъжът отпива от бирата и казва(нагло;-): - Ох, тези прислужници! Големия лос паднал в блатото и взел да потъва. Седи, не мърда и само главата с големите уста и рогата стърчат на водата. Минал заека наблизо и слуша: - Зайо, помогни! Заека помислили, помислил, па скокнал на главата на лоса, хванал се за рогата и му го натресъл в голямата уста. Лоса плюе, дави се и ръмжи: - Зайо, мамка ти ебавам само да изляза! А заека продължава да чеше и си мърмори под мустак: - Как ще излезеш бе? Как ще се измъкнеш от тези мощни и космати лапи!