Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зайо байо се разхождал из гората и и изведнъж видял едно буре пълно с ракия и си казал: - Ехааааааааа, тука купона върви без мен, има си пиене - пиинал малко и заспал. След него дошла лисицата и тя си казала: - Ехааааааааа, тука купона върви без мене, има си пиячка, има си мезенце - пиинала и тя малко и легнала до заека. След нея дошъл вълкът и той си казал: - Ехаааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички - пийнал и той малко и легнал до лисицата. След него дошла баба Меца и тя си казала: - Ехааааааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички, има и мъже - и тя пиинала малко и легнала до вълкът. И тъй като заекаът легнал първи и е логично да стане първи и като се поосвестил малко си казал: - Ехаааааааааааааа, аз като се напия не знам какви ги върша бре.
Животни 2,969 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Блондинка, брюнетка и червенокоса били на необитаем остров от години. Накрая попаднали на вълшебна лампа, която заявила, че ще им изпълни по едно желание. Червенокосата казала: "Тук е горещо и скучно. Искам да си отида у дома". Лампата изпълнила желанието й. Брюнетката казала: "Липсват ми моите роднини и приятели. И аз искам да си отида у дома!" И си отишла. Блондинката усетила, че е останала сама и казала: "Искам приятелките ми да се върнат при мен". Един човек спрял на бензиностанция, но докато чакал да се напълни резервоарът, забелязал покрай пътя двама мъже: единият копаел дупка, а другият я запълвал. След като погледал известно време, човекът се приближил и попитал двамата мъже какво правят. Те отговорили: - По принцип трябваше да сме трима: аз копая дупка, Родни засажда в нея едно дръвче и Майк запълва дупката. Ама Родни днес е болен и ние - к`во - да не работим ли? Син на мутра се прибира от училище и вика на баща си: - Тате, трябва да си купим енциклопедия. - Абе, я се мани от главата ми! Аз на твойта възраст само на енциклопедии съм се возил сигурно... Вчера(09.12) нямаше да арестуват шефката на митница "Горубляне" ако не беше световния ден за борба с корупцията. Днес (10.12) - по случай световния ден на правата на човека ще бъде пусната... Какво удобно изобретение е този Интернет. Винаги може да разбереш, че навсякъде има задръствания, и да останеш да си седиш в Интернет.