Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майка влиза в стаята на сина си и го заварва да си блъска главата освирепяло в стената повтаряйки след всеки глух удар: - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? Шокирана от това което е видяла майката затваря вратата. След пет минути я отваря пак и вижда същата гледка - стената окървавена, лицето на сина й сялото в кръв и сополи, а той продължава да се блъска в стената крештейки: - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? Горката майка се разплаква и в безизходица отново затваря врата. След още малко време влиза в стаята и вижда сина си целия потрошен и обезобразен - продалжава да издевателства върху себе си: - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? - Какво правиш по дяволите !? - пита ужасената майка. - КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? - Какво правиш бе Иване ?!? - ДА ВЕЕЕЕ!!! ИВАН БЕШЕ ВЕЕЕЕ!!!!
Черен хумор 2,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо отива при майката на своята приятелка: - Лельо Пепа, аз... такова... твоята дъщеря... Майката отговаря: - Да сте мислили когато е трябвало. Сега щеш не щеш, ще се ожениш за нея. - Ама не бе, лельо Пепа, аз... такова... прегазих я с трактора. Момче пита приятелката си: - Ще се омъжиш ли за мен?? Тя отговорила: - Не!!! .... И двамата заживели щастливо до края на живота си. Върви си си вълкът през гората и си подсвирква весело. Среща лисицата: -Много си на кеф брат,с какво ще се похвалиш? -Ми , бягам от едни ловджии и не щеш ли , се се заклещих между две дървета и няма мърдане! -И какво стана? -Ми те си заминаха , ама зад мен иде магарето. -И се кефиш , че те е е*ало! ! ! -Не , бе , кефя се , че не му стана! Из ученическо съчинение: "На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното." През ноща двама рибари били нападнати от комари и набързо се скрили в палатката.След малко единият се показал навън, за да види какво е положението и видял да се приближава рояк светулки. - Джони - извикал той ужасено - Връщат се да ни търсят с фенериии.......