Студент-гинеколог държи изпит. Пада му се цезарово сечение. Студентът описва операцията както я е запомнил, и млъква.
- Свършихте ли?-пита го професорът.
- Ами да - мънка студентът.
- Пропуснахте един много важен детайл. След като сте направили всичко по описания начин, би трябвало да грабнете скалпела, да излезете в чакалнята и да отрежете главата на бащата. Само тогава може да сте сигурен, че сте избили цялото семейство!
Майка влиза в стаята на сина си и го заварва да си блъска главата освирепяло в стената повтаряйки след всеки глух удар:
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
Шокирана от това което е видяла майката затваря вратата. След пет минути я отваря пак и вижда същата гледка - стената окървавена, лицето на сина й сялото в кръв и сополи, а той продължава да се блъска в стената крештейки:
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
Горката майка се разплаква и в безизходица отново затваря врата. След още малко време влиза в стаята и вижда сина си целия потрошен и обезобразен - продалжава да издевателства върху себе си:
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
- Какво правиш по дяволите !? - пита ужасената майка.
- КАК БЕШЕ ВЕЕЕ??? КАК БЕШЕ ВЕЕЕ???
- Какво правиш бе Иване ?!?
- ДА ВЕЕЕЕ!!! ИВАН БЕШЕ ВЕЕЕЕ!!!!