Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят си две блондинки и обсъждат теорията на елементарните частици. Изведнъж едната казва: - Ш-ш-ш-т! Идва някакъв мъж. Давай да говорим за козметика.
Блондинки 3,540 прегледа
Следващ →

Още вицове

Понеже правителството и разни други институции вече влязоха в интернет пространството (като си сложиха по едно "е" пред името) ми е много чудно как ще го направят това упражнение в Българската академия на науките. Защото е-Правителство звучи някак си, ама е-БАН е малко притеснително ;-) Петка гледа Чапай нещо прави на покрива. - Василий Иванич, какво правиш на покрива? - Опъвам антена. - Хм, Антена - много хубаво име, ама защо на покрива? - Ако шефът ти разбере, че си се омъжила, веднага ще те уволни! - О аз няма да му кажа! - Ами ако ти се роди дете? - О, тогава той няма да посмее да се обади! Жена към мъжа си: - Ходих на гледачка, не трябва да ходиш на тази командировка. - Какво, лошо ли ще ми бъде там? - Не, щяло да ти бъде много добре. Вчера си карах по магистрала Тракия... Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки... За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си. Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка... Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми. Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а. Фаса в устата успях да задържа с последни усилия... О, как мразя жени зад волана!