Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лекторът: - В общи линии, всеки един от нас - е това, което ежедневно наблюдава. Възмутен мъж скача в залата: - Това е възмутително! Ще ви помоля да внимавате какво говорите. Аз например, съм проктолог...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Английския хумор е произлязъл от ..лошия превод.
Бисери
03.10.2017
3,227 прегледа
Следващ →
Още вицове
Перничанин влиза в спортен магазин в Перник. - Какво ще обичате, господине? - Ами търся си анцуг. - Какъв да бъде - за всеки ден или за сватба?
В детската градина учителката пита: - Ивачно, какъв искаш да станеш, като порастнеш? - Полицай. - А ти Петьо? - Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Един полицай отишъл на браснар. Докато го бръснел бръснаря попитал: - Говрят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми сина му. Полицаят мислил, мислил и накрая казал: - Незнам ти ми кажи. Бръснарят се засмял и казал: -Верно било, тъпи сте! Пада ми се брат. Отишъл полицая при шефа и решил да се направи на умен. -Какъв се пада на баща ми сина му шефе. Шефа мислили, мислил и казал: - Незнам - кажи. - Колко си тъп шефе - на бръснаря брат се пада!
Събрали се 3 баби да хвалят своите внуци. Започнала първата: - Моят Петърчо ще става биолог. Сади разни растения, отглежда ги, полива ги, после ги бере, изсушава и ги пуши и става мнооого весело. Втората баба казва: - Мммм... това е нищо. Моят Дилянчо ще става химик. Едни течности, едни прахчета, едно чудо... нагрява ги, слага ги в спинцовка, бие си ги и направо полудява. И за учудване на двете баби, третата казала: - Моят Симеончо пък ще става пилот. - Как така ПИЛОТ? - изумили се другите две. - Еми ей така, взима някакав бял прах, прави една дъъълга лента, изсмърква я цялата и вика "БЯГАЙ, БАБО, ИЗЛИТАМ!".
Собственик на куче отива на ветеринар: - Докторе, кучето ми гони само малолитражни автомобили и ги лае. Можете ли да го излекувате? - От какво да го лекувам, бе? Всички кучета тичат след автомобилите. - Да, ама моето ги хваща и заравя в градината.