Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Английския хумор е произлязъл от ..лошия превод.
Бисери 3,227 прегледа
Следващ →

Още вицове

Перничанин влиза в спортен магазин в Перник. - Какво ще обичате, господине? - Ами търся си анцуг. - Какъв да бъде - за всеки ден или за сватба? В детската градина учителката пита: - Ивачно, какъв искаш да станеш, като порастнеш? - Полицай. - А ти Петьо? - Бандит, за да можем пак да си играем заедно. Един полицай отишъл на браснар. Докато го бръснел бръснаря попитал: - Говрят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми сина му. Полицаят мислил, мислил и накрая казал: - Незнам ти ми кажи. Бръснарят се засмял и казал: -Верно било, тъпи сте! Пада ми се брат. Отишъл полицая при шефа и решил да се направи на умен. -Какъв се пада на баща ми сина му шефе. Шефа мислили, мислил и казал: - Незнам - кажи. - Колко си тъп шефе - на бръснаря брат се пада! Събрали се 3 баби да хвалят своите внуци. Започнала първата: - Моят Петърчо ще става биолог. Сади разни растения, отглежда ги, полива ги, после ги бере, изсушава и ги пуши и става мнооого весело. Втората баба казва: - Мммм... това е нищо. Моят Дилянчо ще става химик. Едни течности, едни прахчета, едно чудо... нагрява ги, слага ги в спинцовка, бие си ги и направо полудява. И за учудване на двете баби, третата казала: - Моят Симеончо пък ще става пилот. - Как така ПИЛОТ? - изумили се другите две. - Еми ей така, взима някакав бял прах, прави една дъъълга лента, изсмърква я цялата и вика "БЯГАЙ, БАБО, ИЗЛИТАМ!". Собственик на куче отива на ветеринар: - Докторе, кучето ми гони само малолитражни автомобили и ги лае. Можете ли да го излекувате? - От какво да го лекувам, бе? Всички кучета тичат след автомобилите. - Да, ама моето ги хваща и заравя в градината.