Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор между младеж и девойка. Девойката: - Имам две новини за теб - с коя да започна - с добрата или с лошата? - С добрата... - Ами, девет месеца няма да имам цикъл...
Семейни 3,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина към войниците: - Така, бойци, взимате лопатите и копаем яма размер 3х3х3 метра. - Господин старшина, а не е ли по-добре да изкопаем три ями по 1х1х1? - Вие идиоти ли сте? Каква е разликата? Копайте три, ако искате. На брега на река стоят двама мъже: дебел и плешив. А във водата ги наблюдават два крокодила:мъжки и женски. Мъжкия крокодил: - Сега ще го хапна дебелия. Бая месо и сланина има. Женската, презрително: - Хапни по-добре плешивия. В него има много тестостерон! Да осъзнаеш, че последната чаша(бутилка) е била излишна, може само ако си я изпил. Пена влиза разчорлена вкъщи и Нане я пита: - Пено, какво става, защо си разчорлена? - Нанеееее, да знаеш какво ми се случи, влизам в оборо, а там Вуте... - И каквооооо? - Амииии, като ме приклещи в ъгъло... - И каквооооо...? - Пита ме: Пено, ще ми пееш ли или ще те ебаааа - И тиииии...? - Бааа, ще му пея, ти луд ли си бе? Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса.