Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Каква е разликата между една блондинка и Боинг 747?!!!... Не всеки се е качвал на Боинг...!!!
Блондинки 3,313 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преди 40 години. - Гошко, отиди да купиш хляб, мама! - Вчера аз ходих, нека да отиде бати. - Айде бягай с колелото! - Добре. (Колело е кръг от арматурно желязо,което се бута с кука) Пристига руски новобогаташ с приятелите си на Карибите. Разтоварват от самолета ски, шейни, сноубордове. - Къде ще ги карате тези неща, - питат ги - тук нито сняг вали, нито има възвишения? -Спокойно, другите самолети идват след нас. Те карат и сняг, и възвишения. - Какво е глупак? - Глупакът е човек, който се изразява така, че друг не може да го разбере. Разбра ли? - Не! Човек чете вестник в кафене. След малко започва внимателно да откъсва някаква статия. Съседът му го пита: - Нещо за изборите ли? - Не. Някакъв тип резнал с бръснач гърлото на жена си, защото редовно му пребърквала джобовете. - Не разбирам защо ви е нужен такъв боклук. - За да го сложа в някой от моите джобове... На премиера в театъра един от зрителите не чува нищо заради разговарящите зад него две дами. - Извинете, - обърнал се той към тях. - Не мога да чуя нито дума. - Ама че нахалство! - възмутили се дамите. - За какво си говорим, вас изобщо не ви касае!...