Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син пише писмо на майка си: "Скъпа мамо! Роди ми се син, а жената нямаше мляко, и го кърмеше една негърка и детето почерня". Майката отговаря: "Скъпи сине, когато ти се роди и аз нямах мляко, и те хранех с краве мляко, но рога ти пораснаха на тридесет и три години чак."
Семейни 3,072 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж и мацка, и двамата много доволни, се обличат след бурна нощ. Младежът се възхищава: - Девет пъти за една нощ, а имам още сила. Никога преди това не ми се беше случвало. Даже сме станали малко по-рано и имам време да те закарам до работата ти. Впрочем къде работиш? - Дианабад - в центъра по спортна медицина и допинг. В гората се появила машина за свирки. Зайо Байо почнал да я употребява редовно и бил много щастлив. Един ден го срещнал вълка и го питал защо е толкова щастлив и Зайо му обяснил за машината и го посъветвал да отиде и той. Отишъл вълка и решил да се изхитри и вместо да пусне 1 левче за една свирка речил да пусне 2 че да му е по-яко. По-късно Зайо срещнал вълчо превиващ се от болка: - Какво ти е бе Вълчо? - Абе Зайо защо не ми каза че като пуснеш 2 лева и ти остри молива? На митницата: - Отворете си куфара за проверка! - Но аз нямам куфар. - Няма значение, редът е еднакъв за всички! Изпитват студент по история. Пада му се да говори за Левски. Започва разпалено: - "Левски е гениален български отбор. Играе модерно и резултатно. Побеждавал е такива колоси, като"Аякс","Глазгоу Реинджърс", "Байрен". Головете... Прекъсват го и му пишат двойка. Излиза навън и състудентите му го питат: - Е как мина ? - Абе, остави ги тия, всичките са ЦЕСЕКАРИ - При това застудяване, като не са пуснали парното, какво правите в болницата? - Наредили сме ги пациентите - болен с температура до болен без температура - да се греят един друг...