Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж положил големи усилия за да свали някаква мадама и в най-сублимния момент той видял, че тя има ужасно много косми по краката си .Желанието му за каквото и да било бързо се изпарило и той я попитал: "Абе тия косми не ти ли пречат да бягаш?" Тя: "Ми не!" "Аре тогава бегай, бегай..."
Разни 1,556 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хванал си един арабин българско гадже. Тя му рекла: - Искам на НДК. Отишли. - Искам на такси. Разкарвал я с такси цял ден, купувал й разни работи. Вечерта почнал да й се пуска, а оная се дърпа. Арабинът й казал: - На НДХ водил? Водил? На тахи возил? Возил. Метаха пила? Пила. Бохлуци хупувал? Хупувал. Сега ако няма сех ще има бох. Какво пише на най големия родилния дом на Китай? - СТИГА-ааааааааааааа!!! "Тук зверски бяха убити стотици часове!" Надпис в залата за лекции върху банка: - Две блондинки влизат в зоо магазин и виждат един папагал. А едната пита муцка тоя папагал що е зелен? И другата отговаря: - Защото не е узрял! Мечо Пух си върви из гората и вижда Прасчо да яде мед от една хралупа на дърво. Попитал го: - Как е меда, Прасчо? - Малко странен мед правят тези пчели - отговорил Прасчо. Погледнал Мечо Пух в хралупата и рекъл: - Абе, прасе смотано! Това не са пчели, а мухи!!!