Млада двойка с тримесечен брачен стаж пътува с кола през гъстата гора. Извднъж младата жена започва да плаче:
- Иване, ти повече не ме обичаш.
- Мила, откъде ти дойде тази мисъл?
- Ами докато бяхме годеници, колата ти винаги се разваляше, когато минавахме оттук!
Един мъж положил големи усилия за да свали някаква мадама и в най-сублимния момент той видял, че тя има ужасно много косми по краката си .Желанието му за каквото и да било бързо се изпарило и той я попитал:
"Абе тия косми не ти ли пречат да бягаш?"
Тя: "Ми не!"
"Аре тогава бегай, бегай..."