Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефовете на "Загорка", "Астика" и "Бургаско пиво" се събрали да пият по една в един бар. Шефът на "Загорка" си поръчал "Загорка", шефът на "Астика" си поръчал "Астика", а шефът на "Бургаско" си поръчал една кола. Другите го попитали: - Абе, ти що пиеш кола? - Ами като вие няма да пиете бира, аз кво да пия!
Пиянски 2,566 прегледа
Следващ →

Още вицове