Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама, единия мрачен, тъжен и носи нещо в найлонов плик. - Защо си такъв, какво се е случило? - Взех, че ходих на казино и цялата заплата и премия профуках. - Охо. Аз ако така направя жената ще ми откъсне оная работа! - А ти какво мислиш, че нося?!
Черен хумор 1,947 прегледа
Следващ →

Още вицове

Англичанин, французин и българин в командировка. В течение на разговора всеки споделя как разбира дали жена му е изневерявала докато го е нямало: Французинът: - Ами аз наемам частен детектив. По цял ден следи жена ми и като се върна ми дава отчет. Англичанинът: - Аз залагам на високите технологии. Уеб камери в спалнята, микрофони в чантата... от всякъде мога да проверя. Българинът: - Ама как може да давате пари за глупости бе! Аз като се върна, първо отивам при съседката и и забивам въпроса "Ти що кръшкаш на мъжа си ма? "... и се почва веднага "Аз ли кръшкам бе! Че то моето кръшкане ли е? Ти твоята хубостница да я знаеш докато те нямаше...." Ако са ви отказали в любовта, не се разстройвате, мислите модерно - просто не сте минали кастинга. Чапай и Петка си лафят: - Абе Чапай - отверката! - Абе Петка - болчето! - Какво болчето? - А какво отверката? Изпит в селскостопанския институт: - Вие сте директор на Кооперация. И пак имате ниски добиви. Какви обективни причини ще представите като свое оправдание? - Ами, лошите атмосферни условия... - А още нещо? - Амииии, забравихме да посеем... Инспектор мъмри директора на затвора: - Охраната е много лошо организирана. Просто е невероятно, че през последните две години не е избягал нито един затворник! - Много е просто. Всяка сутрин чета на затворниците вестниците с новините за това, което става от другата страна на стените на затвора.