Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В поликлиниката: - Докторе, при вас ли си забравих бикините преди малко? - Не, аз съм зъболекар. - Аха… Сигурно са останали при очния доктор.
Лекари 3,515 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена пита мъжа си: - Къде е книгата ни "Как да доживеем до сто години"? - Изхвърлих я, защото видях, че майка ти я чете... Двама ловци си говорят. Единят казва: - Вчера доакто бях в гората, както си ходех спокойно-спокойно, хоп излиза една мечка от храстите. Като я видях аз взимам пушката и започвам да стрелям. Не можах да я уцеля и побягнах. Обаче мечката ме погна. Тичам аз, а тя подир мене. Тъкмо, когато беше на косъм да ме хване, хоп подхлъзна се и падна. Пак стана и се затича, обаче тамън да ме хване и пак се подхлъзна и падна. И другият ловец учуден попитал: - Добре бе, ти как не се насра от страх? И тои отговорил: - А ти къде мислиш, че се подхлъзваше мечката, бе!? Двама приятели говорят: - Кво правиш ? - Убивам зомбита! - Но те не съществуват! - Ти виждал ли си? - Не. - Значи се справям добре! След като дадеш рушвет на Кат-аджия усмихни се и кажи: " Усмихнете се, снима Ви скрита камера!" - Вече има резултат, че минаха изборите. - Какъв? - Пуснаха Вальо Топлото...сигурно утре Р. Овч. ще се върне на работа.