Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява: Възстановявам справедливост по фотография.
Бисери 3,132 прегледа
Следващ →

Още вицове

На последния конгрес по българистика,за избягване на многословието,видни литератори са предложили поради сходство на думите ДЕБИЛ и ДЕБЕЛ,думата ДЕБЕЛ да се изкара от употреба,а от сега нататък и за двете понятия да се употребява само думата ДЕБИЛ. Той: - Първо ти звъня, ти не вдигаш. А после те виждам в кафенето с мъж...Много жалко. Тя: - А защо ти е жалко за непознат мъж? Говорят си двама програмисти: - Знаеш ли, че в Windows 2k има над 4000 известни грешки, а в моята програма само една? - Така ли? И каква е тя? - Не тръгва. Подготвя се "Биг Брадър-4". В къщата ще бъдат затворени Бойко Борисов, Сергей Станишев, Георги Първанов, Владимир Кисьов, Румен Овчаров, Любен Дилов, Стефан Софиянски, Иван Костов и др. Мисията ще бъде: решаване на кризата с боклука на София. Очаква се много смях, бой, сълзи и емоции... Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда. - Ама... Защо!? - Сърбаш! Продължили, жената внимава и след минута - пляяяс, още по-силен шамар. - Какво сега!? - СЪРБАААШ! Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка - пак зверска плесница... - Ее, ама сега не съм направила нищо! - Само като се сетя как сърбашеееее...