Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, вярвате ли в… - Телепатията? Не, изобщо!
Лекари 3,799 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Имаш ли пристъпи на мързел? - Имам пристъпи на активност, мързелът ми е постоянен. Умира един пич и стига пред вратите на рая. Там го чака св. Петър с душите на 4-рма негови приятели, които да кажат дали да ходи в рая. 1-ия: Грижеше се за семйството си. В рая. 2-ия: Беше добър с колегите си и винаги ни помагаше. 3-ия: В ада. Душата на починалия: - Защо така приятелю? Кога ти направих нещо лошо? Кога прегреших срещу теб? Нали бяхме приятели? - Бяхме. Но влизам на летището в една тоалетна, а след мен двама бизнесмени. След тях килър - застреля ги и двамата, но не ме забеляза в кабинката. Стоя аз и не смея да дишам, но в следващия момент ми звъна мобилния телефон... - И какво е моето участие във всичко това? - А кой ми звъна в този момент на мобилния? Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. — Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка… — За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха… Канибал докладва: - Главатарю, съседното племе пак ни обяви война! - Аман от банкети! Един борец прибира джипа на шефа в гаража. Но джипа бил по висок от гаража. Чудил се борецът какво да направи, извадил бухалката и му свалил тавана с една педя. На другия ден шефа като видял джипа питал бореца: - Какво си направил с новия джип бре? - Ами, шефе не влизаше в гаража! - отговорил бореца. - Ами, що не му спадна гумите и не го избута вътре? - Щото отдоло влизаше, а отгоре не щеше...