Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тя: А вие какво работите? Той: Дърводелец съм. Тя: О, това трябва да е много интересно! Всичките тези длета, рендета, рашпили, маткапи, фрези, абрихти,зегета, банцизи...Знаете ли, нищичко не разбирам от това...
Професионални 3,523 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка духа на Иванчо, след като Иванчо свършил в устата й , прибрал го, а Марийка все още стояла с пълни бузи: - Гълтай ма! - Ъ ъ / кимнала отрицателно Мрийка/ - Плюй тогава ма! - Ъ-ъ /кимнала отрицателно пак Марийка/ - К’во искаш тогава ма ? - Дай две филии хляб! - отговорила Марийка. Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. - Сложи някакъв белег на ушите им - казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: - Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. - Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: - Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! - Ами, тогава измери ги - може би единият кон е малко по-висок от другия - предположила услужливата съседка. - Ти си права - черният кон е по-висок от белия! "Я, още една Червена Шапчица", - каза Вълкът, изяждайки поредната мухоморка. Програмист разправя: - Имах тежко детство! Компютъра ми беше осембитов. Не можем да кажем на пролетта: "Ела по-скоро и остани дълго." Можем само да й кажем: "Ела, благослови ме с твоята надежда и остани колкото можеш."