Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Губя си времето в нета, защото тук е най-просторно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Тя: А вие какво работите? Той: Дърводелец съм. Тя: О, това трябва да е много интересно! Всичките тези длета, рендета, рашпили, маткапи, фрези, абрихти,зегета, банцизи...Знаете ли, нищичко не разбирам от това...
Професионални
03.10.2017
3,523 прегледа
Следващ →
Още вицове
Марийка духа на Иванчо, след като Иванчо свършил в устата й , прибрал го, а Марийка все още стояла с пълни бузи: - Гълтай ма! - Ъ ъ / кимнала отрицателно Мрийка/ - Плюй тогава ма! - Ъ-ъ /кимнала отрицателно пак Марийка/ - К’во искаш тогава ма ? - Дай две филии хляб! - отговорила Марийка.
Имало едно време една блондинка. Тя имала два коня, но не можела да ги различава. За това един ден блондинката отишла при своята съседка за съвет. - Сложи някакъв белег на ушите им - казала съседката. На следващият ден обаче блондинката отново отишла при съседката си и казала: - Вчера сложих белег и на двата коня и сега пак не мога да ги различа един от друг. - Тогава отрежи опашката на единия кон малко по-къса от опашката на другия. На следващият ден блондинката пак потърсила съвет: - Пак направих това, което ми каза, но днес опашките и на двата коня са еднакво дълги и пак не мога да ги различа един от друг! - Ами, тогава измери ги - може би единият кон е малко по-висок от другия - предположила услужливата съседка. - Ти си права - черният кон е по-висок от белия!
"Я, още една Червена Шапчица", - каза Вълкът, изяждайки поредната мухоморка.
Програмист разправя: - Имах тежко детство! Компютъра ми беше осембитов.
Не можем да кажем на пролетта: "Ела по-скоро и остани дълго." Можем само да й кажем: "Ела, благослови ме с твоята надежда и остани колкото можеш."