Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Горе главата! - каза палачът на осъдения.
Черен хумор 1,869 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима никрофила се срещнали и започнали да споряд кой каква ебал. Първия казал: -Малеееей аз к’ва ибах.Кат й го ръгнах в пусито,то си остана толкова дебело къвто ми е пениса. Втория казал: -А то туй е нищо.Аз пак к’ва ибаааах.Турнах й го в заднико и то цъфна кат майска роза. А третия казал: -Ха-ха-ха аз пък уцелих десятката.Аз ибах такава,че дет боднеш се влиза. Хулигани спират късно по улицата един човек: - Пич, ти щастлив ли си? - Да. - Значи, часовник и телефон не ти трябват. Дете пита майка си: -Мамо,мамо какво е наркоман? -Лайно на доизживяване, миличко! Седят два админа на облак в рая, пийват си биричката. Изведнъж се появява трети, целия разрошен, бързо взима бира, само глъва една глътка, после изчезва. И така три пъти. После се появява: - Уфффф - Защо те дисконектва? Кофти провайдер? - Не, реанимацията беше добра. В лодка са двама след като е потънал кораба. - Е, щурман, значи единственото, което сте запомнил за ориентиране без компас, е това, че мъхът расте от северната част по стволовете на дърветата??