Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза един човек в автосалон и казва: - Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки... - Приятел, на теб май ти трябва маршрутка!
Разни 2,007 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отива на тренировки по скок с парашут.Отварят вратата на самолета и инструкторът му вика: - Скачай! - Не мога! Леля ми е сънувала лош сън, че няма да ми се отвори парашута! - Абе, недей мисли за глупости, голям мъж си, скачай ти казвам! - Не мога, бе, човек, нали ти казвам. Страх ме е! Леля ми е сънувала, че не ми се отваря парашут, ще се претрепа долу! - Добре, дай да си разменим парашутите тогава! Разменили си парашутите и инструкторът вика: - Айде, скачай де! К’во чакаш?! - Абе не мога, бе човек, все-пак леля ми е сън.... Инструкторът се изнервил и го бутнал от самолета!Ония си пада надолу...хоп!Парашута си се отваря, всичко точно!Пича си се мандахерца накъм земята и по едно време инструкторът прелита покрай него и крещи: - Да го тура на леля тиииииии... Англичанин и швед играят голф. Покрай тях минава траурна процесия. Англичанинът спира играта, сваля си каскета и стои така, докато отминава процесията. После пак хваща стика. - Какъв трогателен жест от Ваша страна - забелязва шведът. - Това не е жест! Ние бяхме женени почти 25 години... Гатанка: Две костенурки(мъжка и женска) се разхождат влюбено надолу покрай брега, държейки се за лапичките. След час се връща обратно само мъжката. Къде е женската? Отговор: Останала е там - мъжкия е забравил да я обърне. Купих си кисело мляко, което никога няма да се развали! Датата на годност е до 22.12.2012... ДВЕ БЕБЕТА ИГРАЯТ НА КАРТИ В КОРЕМА НА МАЙКА СИ ЕДНОТО САМО БИЕ А ДРУГОТО ГУБИ ТОГАВА ЕДНОТО ГО ПИТА ЩО САМО ГУБИШ БЕ АМИ КАК НЯМА ДА ГУБЯ КАТО ЕДИН ЧИЧКО ВЛИЗА ИЗЛИЗА ВЛИЗА ИЗЛИЗА И МИ ГЛЕДА КАРТИТЕ