Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек отишъл при свети Петър и му казал: - Св. Петре съгреших. Св. Петър: - Е как бе? - Срешнах дущерята на попа, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. Св. Петър: - Е, добре ще си затвора едното око. - Да ама аз съгреших и със жената на попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. - Еее, добре де ще си затвора и другото око. - Да ама аз съгреших и с попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума.... Св. Петър - Аиде, влизай, влизай, че много се заприказвахме!
Разни 2,494 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Русия зимата е толкова студена, че жените ходят с два чифта прашки! Пиян пикае до входа на ресторанта.Портиерът го вижда и го смъмря: - Тук ли намери да пикаеш бе твойта мама ! Пияния си го прибира и се хили. - Кво се хилиш бе бунак ? - Да не мислиш,че като съм го прибрал, та съм спрял да пикая... - Мацка, имаш ли цици? - Имам, бе простак! - Ами сложи си ги тогава, знаеш ли как ще ти отиват? Кумчо Вьлчо паднал в една яма. Минал Зайо Байо и започнал да му пикае на главата. Изпикал се един път, втори път, но като дошъл пак, не щеш ли паднал в ямата и казал на вълка: - Ако щеш вярвай, ама идвах да ти се извинявам! Излита изтребител "Фантом". Говори си с диспечерската кула: - Първи, тук осми, насочвам се за излитане. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, излетях. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, на вражеска територия съм вече. - Разбрано, записвам. - Първи, тук осми, срещу мен лети "Миг-31". - Разбрано, отписвам те.