Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мечо пух седи на брега на блатото и опъва жаби. Взима жабата - КВАААК - и я хвърля. Взима следващата - КВАААК - и я хвърля. Минава оттам Прасчо и пита: - Пух, какво правиш? - Ми, опъвам жаби - казва Пух. - Може ли и аз да пробвам - пита Прасчо? - Може - КВИИИК и го хвърля!
Мечо Пух 9,628 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една землянка един хайдутин вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Ходил, пръднал та се прибрал и в цялата землянка се размърдело. Отива втори айдутин и вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Oтишъл на вън, пръднал и се прибрал. Пак се размирисало. Дошъл трети хайдук и казал: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Тоя път седи тука, пръдни, излез на вън и тогава се прибери. Жена изневерява на мъжа си и се моли: – Господи, направи така, че мъжа ми нищо да не разбере! - след което чува глас: – Добре, но след време ще се удавиш! След време тя печели от лотарията круиз с най-голямата яхта. Корабът започва да потъва, а жената пак се моли: – Господи, нали няма заради мен да издавиш всички на кораба! - и пак чува глас: – Цяла година съм ви събирал, кучко! Госпожа по физика: - ...18 номер... Кой номер си? Пиян шофьор спира полицай в София и го пита: - Старши, къде съм? - На ъгъла на "Мария-Луиза" и "Пиротска". - Остави подробностите! В кой град съм? Всички в офиса украсяваме елхата. В употреба влиза всичко, каквото ни попадне под ръка: кламери, визитки, фулмастери, лепящи цветни листчета. И изведнъж се сетих, че близо до нашия офис има сексшоп и си представих там с какво си украсяват елхата...