Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Що за бардак е това!? Няма нищо за пиене! - Млади момко - в гастронома няма нищо за чукане, но никой не се оплаква!
Професионални 3,132 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама гробари си говорят . -Днес погребах една с цици като лубеници... -Аз пък една с клитор като кисела краставица... -Толкова голям ?... -Не бе ,толкова кисел... - Иванчо, дай ми един пример за прозрачност! - Прозорец, госпожо. - А за още по-голяма прозрачност? - Ами, отворен прозорец. Влязъл човек в бар и попитал: - Какъв коктейл ще ми предложите? Барманът отговорил: - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три! - Е какъв е тоя коктейл? - Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум - три. После взимаш една чаша коняк - две - максимум три - и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две - максимум... три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е... максимум три, в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум .. три. След това веднага ставаш, и правиш крачка. Две... Максимум три! Срещат се две блондинки. Едната казва: - Влизам вчера в кухнята, а там мъжът ми стои и онанира! Втората: - И какво? Първата: - Ами, какво, клекнах и му направих една свирка. - Това пък защо? - Защото ми е по-лесно да си изплакна устата, отколкото да мия целия под на кухнята. - Госпожице, вярвате ли в любовта от пръв поглед? - Да, а защо? - Чудесно! Това ще ни спести сума време!