Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Тате, каква е разликата между карабината и автомата? - Огромна, сине. Замисли се с каква скорост говоря аз и с каква майка ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Що за бардак е това!? Няма нищо за пиене! - Млади момко - в гастронома няма нищо за чукане, но никой не се оплаква!
Професионални
03.10.2017
3,132 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама гробари си говорят . -Днес погребах една с цици като лубеници... -Аз пък една с клитор като кисела краставица... -Толкова голям ?... -Не бе ,толкова кисел...
- Иванчо, дай ми един пример за прозрачност! - Прозорец, госпожо. - А за още по-голяма прозрачност? - Ами, отворен прозорец.
Влязъл човек в бар и попитал: - Какъв коктейл ще ми предложите? Барманът отговорил: - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три! - Е какъв е тоя коктейл? - Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум - три. После взимаш една чаша коняк - две - максимум три - и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две - максимум... три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е... максимум три, в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум .. три. След това веднага ставаш, и правиш крачка. Две... Максимум три!
Срещат се две блондинки. Едната казва: - Влизам вчера в кухнята, а там мъжът ми стои и онанира! Втората: - И какво? Първата: - Ами, какво, клекнах и му направих една свирка. - Това пък защо? - Защото ми е по-лесно да си изплакна устата, отколкото да мия целия под на кухнята.
- Госпожице, вярвате ли в любовта от пръв поглед? - Да, а защо? - Чудесно! Това ще ни спести сума време!