Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не винаги жънеме, това което сме посяли.
Бисери 3,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ще сменям колата и жената. Едната гълта прекалено много, а другата изобщо не гълта. - Здравей! Честита нова година! - Честита и на тебе! кой се обажда ? - Миче, няма ли най-сетне да научиш телефона ми. Руми съм. - Руми, нява ли най-сетне да научиш телефона на Мичето! Аз съм Галя. Пряко включване по всички медии.Говорителят е неизвестен. - Скъпи граждани на София,Челопечене и околностите.Вчера не трябваше да го ям този боб. Чапай и Петка в Испания. Петка се прави на тореадор, а Чапай го гледа от трибуните. Пуснали първия бик, ама толкова страшен бил, че Петка се втурнал да бяга. Бяга той, бяга, а бикът след него. Обиколили няколко пъти арената - бикът а-ха да настигне нашия човек, но той се подхлъзнал и паднал, а бикът от инерцията го прескочил и също паднал. Петка скочил и с един удар на шпагата го убил. След това Чапай го хвали: - Ей, Петка, ти си бил голям храбрец, бе! Аз да бях, веднага да съм напълнил гащите… - А ти на какво мислиш, че се подхлъзнах?! Говорят си две приятелки: - Знаеш ли, моят мъж е като двутактов джигател. - Толкова мощен и издръжлив ли? - Не, два такта и пръска.