Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Гледа ли новия клип на Лейди Гага? - Не, книгата е по-хубава. - Коя книга? - Която и да е.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Доктор пита медицинската сестра: - Е, как е болния? Още ли кашля? - Кашля. - Значи е рано за моргата.
Черен хумор
03.10.2017
1,563 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра решил да става ловджия. Казали му, че за ловджилък трябва и куче. Почнал да разпитва насам-натам и разбрал, че един човек имал добре обучено куче за ловене на птици. Отишъл при него, да купува кучето. Стопанинът се опъвал в началото, но като му казали 5 000 марки и кандисал. Взело борчето кучето и заминало. След два дена идва обратно да връща кучето и си иска парите. - Върни си ми парите! Това куче е дефектно! Не ще да лови пилета. - Как дефектно! Знаеш ли колко пилци съм изловил с него? - Не знам! Мисля, че е дефектно, ама щом казваш, че работи, може пък аз ниско, да съм го хвърлял...
Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад.
- Защо жена ти е цялата в синини? - Вечер преди лягане се маже с някакви кремове, мазила... - И от това е насинена? - От леглото се изхързулва...
Един индианец се покръстил в християнската вяра. Решил да си смени и името. Отива при отчето и му казва: - Отче, искам да си сменя името. - Защо, чадо мое? Не го харесваш ли? - Ами много е дългичко. - И как се казваш, дете мое? - Железният черен кон с много каруци, който пътува през планините и издава звуци. - А как искаш да се казваш? - Ту-тууууууу-Пуф-паф.
Кучето си мисли: „ Ето моя собственик… Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!“ Котаракът си мисли: „Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, … Сигурно аз съм Бог!“