Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор пита медицинската сестра: - Е, как е болния? Още ли кашля? - Кашля. - Значи е рано за моргата.
Черен хумор 1,563 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра решил да става ловджия. Казали му, че за ловджилък трябва и куче. Почнал да разпитва насам-натам и разбрал, че един човек имал добре обучено куче за ловене на птици. Отишъл при него, да купува кучето. Стопанинът се опъвал в началото, но като му казали 5 000 марки и кандисал. Взело борчето кучето и заминало. След два дена идва обратно да връща кучето и си иска парите. - Върни си ми парите! Това куче е дефектно! Не ще да лови пилета. - Как дефектно! Знаеш ли колко пилци съм изловил с него? - Не знам! Мисля, че е дефектно, ама щом казваш, че работи, може пък аз ниско, да съм го хвърлял... Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад. - Защо жена ти е цялата в синини? - Вечер преди лягане се маже с някакви кремове, мазила... - И от това е насинена? - От леглото се изхързулва... Един индианец се покръстил в християнската вяра. Решил да си смени и името. Отива при отчето и му казва: - Отче, искам да си сменя името. - Защо, чадо мое? Не го харесваш ли? - Ами много е дългичко. - И как се казваш, дете мое? - Железният черен кон с много каруци, който пътува през планините и издава звуци. - А как искаш да се казваш? - Ту-тууууууу-Пуф-паф. Кучето си мисли: „ Ето моя собственик… Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!“ Котаракът си мисли: „Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, … Сигурно аз съм Бог!“