Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тази сутрин в задръстването пред мен се движеше едно "Бентли". Научих се, да се прозявам и кихам без да си затварям очите!!!
Бисери 3,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пълна жена отива на контролен преглед. Доктора я попитал? - Госпожо, пиете ли хапчетата, които ви предписах! - Пия, пия! - А кога ги пиете! - Кога ли? Ами, всеки път преди хранене както ми казахте....по 8 пъти на ден. Лежи си един слаботелесен, и на корема му каца муха. той едва-едва помръдва и прошепва: - Къш, къш, птицо проклета! В магазина: - Искам едно кило кашкавал. Касиерката: - Извинете, може ли да си направим едно селфи! Г-жата: - Иванчо, доклада трябва да бъде предаден след 2 дни. - Два дни? Трябва да побързам, това е утре. Пенка много обичала да ходи с различни мъже . Случило се така, че една вечер решила да се пробва с петима здрави българи от селото . И на следващият ден отива на лекар с баба си понеже нещо я заболяло ... Бабата влиза при лекаря на селото и се чудила как да му каже по заобиколен начин случилото се : - Абе, докторе, на моята унука, май да ти кажа, му откъснаха цветето! Доктора след като прегледал момичето и отговорил : - Абе, бабо, те откъснали цветето, ама напукали и саксията.