Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любимата фраза на акулите: - Човек зад борда!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Преди няколко хиляди години, Чък Норис срещнал мечка. Тя толкова се уплашила, че избягала на северния полюс а козината й побеляла от ужас.
Любими Герои
03.10.2017
2,889 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза в бара клиент. И двете му ръце са гипсирани. И казва на бармана: - Може ли да ми извадите от джоба портфейла, за да платя една бира. Ръцете са ми счупени. Бармана: - Да, разбира се. След малко пак казва на бармана: - Ще може ли да ми сипете бирата и да ми поднесете чашата към устата, за да пийна. Бармана: - Да, разбира се. След някой друга биричка пак към бармана: - Бихте ли ми казали къде е тоалетната? Бармана: - На няколко преки оттук, на автогарата има тоалетна.
Мъж се прибира по-рано от командировка и заварва жена си с любовника и на семейната спалня. Изпаднал в истерия и се разкрещял: -Какво прави тоя в нашето легло, какво прави, а? А жената се протегнала блажено и му казала: -Чудеса прави, чудеса...
ами ако бях минал аз или някоя друга кола от там Реплика на старшина на рота.
Съпругът е на смъртно легло. За да му е по-леко, той решава да изповяда на жена си: - Трябва да ти призная нещо, скъпа. Вече цяла година те мамя с Лидия... - Знам, скъпи - отговаря жена му. - Защо иначе, мислиш, ти слагам тия мухоморки в супата.
В каубойското училище: -Иванчо, колко е 2+2? - пита учителя -каубой. - 5... - Нищо не знаеш! БУМ!!! - Марийке, колко е 2 + 2? - повтаря се въпроса. - 3... БУМ!!! - Нищо не знаеш! - ...4 - отговаря Маринчо. БУМ!!! - Много знаеш! - Защо го убихте г-н Каубой? - пита Джон. БУМ!!! - Много питаш!