Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза пациент при доктора: - Докторе! АААПЧИИИХ... - Наздраве! Следващия!
Лекари 3,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Диалог в лондонското метро: - Младежо...хей, младежо, забравихте си раницата! - АЛЛАХ АКБАР! Качва се жена с бебе в рейса. На вратата шофьора и вика: - К’во е т’ва грозно дете, ма?! Жената, обидена отишла в другия край на рейса. Там един пътник я попитал защо е ядосана. След като му обяснила, че шофьора се е отнесъл грубо с нея, пътникът й казал: - Госпожо, не трябва да го оставяте да се държи така с вас! Идете да се скарате на този нехранимайко, дайте, аз ще подържа маймунчето! Двама пенсионери си говорят на пейката и единия пита: - Наборе, помниш ли едно време у казармата ни даваха Бром да пием, та да не можем да го вдигаме? - Помня, що наборе? - А бе в последно време усещам, че май почва да Ме хваща. Женската непорочност се лекува с мъжко достойнство. Мъж пред гинекологичен кабинет и пита: - Кой е последният? Жените го гледат и една от тях му казва: - Тук е само за жени г-не! - Добре де, гинекологът слага ли спирали? - Да, слага! - Е, щом слага, значи може и да ги сваля...