Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво е Нова година? - Вечеря, която плавно преминава в закуска.
Разни 1,610 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама колеги на края на работния ден. Единия казва: - Ах, сега като се прибира у дома, ще хапна нещо, приготвено на бърза ръка, ще измия чиниите, ще разходя кучето и ще легна да спя. И така всеки ден... - Отдавна ти е време да се ожениш! - Проблемът е, че аз съм женен... - Здравей, Иванчо! Как е брачният ти живот? - Виси на косъм. - На какъв косъм, бе човече? - На онзи рус косъм, който Марийка намери преди няколко дни на сакото ми… Правилно казват, че историята се повтаря. Ето, сега пак нямам пари... Пътували мъж и жена във влака със сина си и негов приятел. Гробна тишина и изведнъж мъжът се хваща за шията, опулва очи и започва да се задушава, гърчейки се на пода. - Кххх... кккххх... Жената се разридава бурно и започва да си скубе косите, а мъжа с доволна физиономия си сяда обратно на мястото. Другото момче се позачудило, но когато това се повторило още няколко пъти решило да пита сина какво им става на техните. - А, споко, нищо им няма... Сестра ми се обеси миналата седмица и тате още бъзика мама... Оптимист - това е този, който счита, че кризата вече е започнала; Песимист - този, който счита, че кризата още е далеч...