Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница звъни по телефона: - Алооо, т’ва ли е номера за помощ на алкохолици? - Да, кажете. - Абеее, как се прави мохито?
Пиянски 4,296 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо си такъв насинен? - Вчера един приятел се върна от сватбено пътешествие. - Е, и какво? - Ами едно време аз го навих да се жени. Пожар. Дим, паника, хора тичат насам-натам. Началникът на пожарникарите се промъква в една от стаите да види дали има някой за спасяване и какво да види - един от неговите хора яко чука някаква мадама. - Сержант, какво правиш, засрами се! - Ами тука спасявам, нали… - В такива случаи се прави изкуствено дишане! - Е, то така почнах… Днес е четвъртък. Това е по-кофти от събота. Но е по-добре от вторник. Още по-добре пък е от понеделник. Но пък е по-зле от петък. Е, все е по-добре и от срядата. Но малко. Ще ви кажа още. Четвъртък е много по-добре и от неделя. Защото след неделя е понеделник. а след четвърък е петък :-). От мегафона на катаджийска кола: - Водача на трамвая, веднага отбийте вдясно и спрете! Много пиян мъж се прибира много късно вечерта вкъщи. Целият раздърпан, нацапан с червило. Започнал да се оправдава пред жена си. - Скъпа, всичко ще ти обясня. Първо, с приятели се видяхме да пием по бира. - Моят Супермен - казала жената. - След това гледахме мач. - Моят Супермен. - После ходихме да вечеряме. - Моят Супермен. - Ама защо все ме наричаш Супермен - не издържал и попитал мъжа. - Защото, само Супермен си обува слиповете отгоре върху панталоните.