Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели си говорят: - Ти знаеш ли, че моята жена май е умряла? - Не. Как ти хрумна това? - Не знам... Сексът с нея е същият както преди, но много дрехи се натрупаха за пране...
Черен хумор 1,666 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, Генко? Вкъщи мирише много силно или на бензин или на газ, много ме е страх, че ще се взривя! - Искре, успокой се! Запали една свещ и се помоли... Една 100 годишна баба получила оргазъм. Веднага мълвата се разнела много на далече. Започнали да идват всевъзможни репортери и репортерки. Задавали й всякакви въпроси на които тя отговаряла. Най-накрая един репортер се осмелил и я попитал: - Бабо как жена на твоята възраст получи такъв оргазъм? Бабата от своя страна отвърнала: - Абе бабе какво да ти кажа. Както си отивах на пазара с колелото взе че ми се заплете клитора във веригата... Момиче поканило гаджето си на вечеря в дома на родителите си. Перспективата била ужасяваща, но тя му обещала, че после ще излезе с него и ще му се отдаде. За да се приготви, момчето, което също било девствено, отишло в аптеката да си купи презервативи. Аптекарят бил много услужлив и му обяснил всичко за секса. Накрая попитал момчето дали иска опаковка с три или шест презерватива. - Мисля, че предпочитам шестте - отвърнал младежът. - Предполагам, че следващите няколко нощи ще съм доста зает. Момчето отишло навреме за вечерята и на вратата го посрещнала приятелката му. Тя го въвела в трапезарията, където вече седели родителите й. Настанили го и му предложили да каже молитвата. Момчето свело глава. След десет минути главата му продължавала да е наведена. Когато след двайсет минути все още не бил изправил глава, момичето се наклонило към него и прошепнало: - Не знаех, че си толкова набожен. - Аз пък не знаех, че баща ти е аптекар. Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: — Два. Време е да си ходя. — Какво, два часа ли стана вече? — Не, станаха два будилника. Студент учи за изпит. Вътрешният глас му казва: - Ще се падне 6ти въпрос! Студентът пита вътрешния си глас: - Сигурен ли си, че ще се падне точно той? Вътрешният глас отговаря без да се колебае: - Сигурен съм! Учи 6ти въпрос! Студентът научава 6ти въпрос и отива на изпита. Преподавателят съобщава, че въпросът е 8ми. Тогава вътрешният глас на студента му казва: - Не е възможноооо!