Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Началник крещи към подчинените си: — Това че понякога спите на работа го знам! Но да си носите и пижами вече е прекалено!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Двама приятели си говорят: - Ти знаеш ли, че моята жена май е умряла? - Не. Как ти хрумна това? - Не знам... Сексът с нея е същият както преди, но много дрехи се натрупаха за пране...
Черен хумор
03.10.2017
1,667 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бин Ладен се обажда на Д. Буш: - Джордж, имам за теб две новини, една добра и една лоша. С коя да започна? - Давай с добрата. - Реших да се предам! - А лошата? - Идвам със самолет!
-Мамо може ли да нося сютиен? Не... -Но мамо аз вече съм на 14! -Не казах! -Моля тееее! ! ! -Абе, сине, ти от дума не разбираш ли?
По плановете на Господ продължителността на живота на "човека" трябвало да бъде 20 години. Но човекът не бил доволен и помолил Господ да удължи живота му. Господ помислил, помислил и накрая се съгласил. Взел по малко от живота на коня, кучето, магарето, свинята и така удължил живота на човека. Именно поради тази причина човек живее като "човек" 20 години. След това работи като магаре, поти се като кон, яде като свиня и живее като куче...
Иванчо решил да се учи от братовчед му как се свалят мацки. Качили се в колата и отишли на площада на селото,където се събирали най-яките мадами. - Слушай внимателно, че няма да повтарям - казал братовчед му! - Като видя някоя готина мадама, я качвам в колата и я карам в гората, и я питам "Искаш ли да правиме секс? ", ако откаже я зарязвам и я оставям да се прибира пеша. Разбра ли? - Да - отвърнал Иванчо и слезнал. Прибрал се до вкъщи, взел си колелото и отишъл на площада. Там видял Марийка и й казал: - Аре, с мен в гората. Марийка се съгласила. Пристигнали в гората и Иванчо казал: - Марийке, искаш ли да правим секс? - Естествено - отвърнала Марийка. Тогава Иванчо слезнал от колелото и й казал: - Ето ти колелото, аз ще се прибирам пеша.
Срещат се двама: - Ще ходиш ли на премиерата на "Междузвездни войни" от 00:01 часа? - Не, късно ми е. Ще го гледам сутринта. - ?! - Ще го има вече в датата :-))))