Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си: - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола. И всички се държали добре. На следващия ден, учителката дошла с пола и казала: - Ако днес се държите добре, утре ще дойда по бикини. Всички се държали по различен начин. На следващия ден, учителката, както обещала, дошла по бикини и казала: - И ако днес сте добри, утре ще дойда покрита с листа. Всички се държали просто перфектно и учителката удържала на думата си. След часа, всички деца си тръгнали, само Иванчо останал. Учителката го попитала: - Какво чакаш, Иванчо? - Чакам да дойде есента, госпожо!
Ученически 4,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две пияни чукчита падат в трап.Стоят си долу и се опитват да се качат горе.Минало се време и едното чукчи казало: - Ае,брато,аз още веднъж се пробвам да се кача и ако не успея си тръгвам. Младеж кани девойка: - Ела у нас да послушаме музика? - Ами ако не ми хареса? - Тогава ще се облечеш и ще си тръгнеш. На един човек му се ходило по голяма нужда, но нямало свободна тоалетна. Намерил сянка зад църквата и тъкмо се надупил, миряните започнали да прииждат на литургия. Погледнал - нагоре върви гръмоотвод. Посеркото бил на зор и без да му мисли се покатерил на църковния покрив. Блаженно свалил панталона и започнал да се облекчава. За късмет една от керемидите липсвала и ароматния товар попаднал точно в отверстието. В този съдбовен момент попът общувал с Бога: - Дядо Боже каквото ни дадеш, това ще ядем. Потресът у мирянските души бил кански, кога в ръцете на дядо поп пльоснала зловонната манна небесна... Кризата преминала през големите икономики, нанесла щети и тръгнала към BG. Стигнала до тук и казала: Ааа, тук Бойко ще се справи и без мен! Всеки си има вкус - казало кучето и си облизало пишката.