Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, реших да отида в манастир. - Уф, че си! И сега какво ще правя аз, за вечеря ще ходя в манастира?
Семейни 3,054 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналист взима интервю от директора на лудницата: - Как разбирате, дали човека е здрав, за да го изпишете? - Ами има стандартен тест. Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. След това караме човека да излее водата от ваната. Журналиста се усмихва и казва: - И нормалният човек взима черпака, нали? - Не - отговаря директора - нормалният човек изважда тапата. Статус на блондинка във Фейсбук: " Няма да пиша, че съпругът ми е в командировка, и че съм сама у дома, защото разни злосторници може да се възползват от това, и да дойдат на ул. "Хр. Ботев", бл. 5, вх. Б..." Той: - Любов моя, наистина ли аз съм първия мъж в твоя живот? Тя: - Разбира се, мили! Но защо всички мъже винаги задават този въпрос? Театрално училище. Преподавател обяснява на студент компютърджия: - Искам нежност, да изобразите, нежност! А не тази идиотска усмивка! Предствете си, че виждате монитор с OS2, а така е по-добре, сега на монитора е UNIX. Браво! Отлично! - А сега искам негодувание - преставете си Windows 95, не колега, не искам бяс! Добре, Windows 3.11, не тази скептична физиономия, де! Хайде трябва ми негодувание! Windows NT си представете, не не ми трябва ласкава усмивка! Добре... Представете си, представете си Internet Explorer! O! Отлично изиграно колега! Хайде сега нещо по ваша инициатива - Microsoft Word! Колега, ама моля ви се колега, не повръщайте в залата! - Какво е техника трето поколение? - Това е техника, за която са събирали пари две поколения.