Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кой е най-големият дефект на циповете? - Правят шум в киносалона.
Разни 1,571 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един полицай спира една кола, гледа, кара я змей! Без да се замисли полицаят му казал: -Ей, дъхни ми! Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW. - Как четири блондинки седят на един стол? - Като го обърнат. Димитровден. Станишев се обажда на Медведев: - Честит празник копеле,бъди здрав! - Мерси пич,трогнат съм! Трънски строители работят на една къща. Единият от тях маже на скелето и изведнъж чува нещо да тупва на земята. - Ване, що тупна? - Епа падна ми ватенката. - Па много силно тупна бе! - Епа я бех вътре.