Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Учените твърдят, че свинското е вредно. Особено вредно е за самите свине, тях направо го убива...
Черен хумор 1,663 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им : -Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате живи! Турчинът: -Искам да имим всички долари на света! Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял. Французинът: -Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска! Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден. Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко. Дявола го питал: -Аде не измисли ли вече?! -Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси! Ако трябва да сме съвсем точни, до края на мача остават малко по-малко от десетина минути! Николай Колев - Мичмана - Много добре изглеждаш, наистина пластичната хирургия прави чудеса, но като мъж повече ми харесваше... Мъж отива в магазин за препарати срещу насекоми да търси отрова за хлебарки. Продавачът му препоръчва някаква. — А как се употребява? – пита мъжът. — Хващате хлебарката, отваряте й устичката и й напъхвате отровата. – обяснява продавачът. — Е, ако е така, аз по-добре като хвана хлебарката, направо да я убия! — И така може. В ресторанта: - Келнер, пилето ми е сурово!!! - И как разбрахте? - Изкълва ми гарнитурата!