Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Във влак пътували лисицата, вълка, и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: - Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казало: - Дайте тогава по 2 лв. След малко се върнало пак и попитало: - Има ли тарикати? Пак мълчали всички. - Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълка станал и извикал: - Има тарикати. Тогава зад заека се показала мечката и казала: - За тарикати по 4 лв.
Животни 3,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

В ресторант шефът пита главния готвач: - А къде са вчерашните ви котлети? Клиентите много се оплакваха от тях. - Вече съм направил от тях днешни. Отива един немец в книжарница в Ню Йорк и пита продавачката: - Имате ли книгата "Умният американец"? А тя му казва: - Фантастиката е на втория етаж. Треньор пита футболист: - Какви са препоръките ви от бившия ви отбор? - Препоръчаха ми да си търся друг тим - отговаря футболистът. Нямало ги тяхните и Иванчо кани Марийка у тях. Купил бонбони, водка, цигари и чака. Минало се час, той си мисли: "Тя е от сериозно семейство, няма да пие." Прибрал водката. След още 30 минути си мисли: "Сигурно и не пуши." След десет минути се звъни, той отваря вратата - Марийка с ученическата чанта в ръка. - Що си носиш чантата, Марийке? - Ами утре сутринта нали сме на училище?!! Иване,скоро не съм те виждала как изглеждаш на фона на дъската. Учителка по математика МГ-Стара Загора