Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Как да се държите оскърбително на погребение: Кажете на вдовицата, че изглежда секси в черно. Басираите се за колко време ще се разложи трупът. Карайте след катафалката и надувайте клаксона. Кажете на погребалния агент, че кучето ви е умряло и го попйтаите дали може тайно да го постави в ковчега. Поставете твърдо яйце в устата на покойника. Ударете трупа и кажете на хората, че той пръв ви е ударил. Помолете някого да ви снима, докато се ръкувате с покойника. Кажете на роднините, че току-що сте видели завещанието и те не са включени в него. Слушайте уокмен на гроба. Кажете на вдовицата, че сте тайният любовник на мъжа й. Използвайте езика на покойника, за да оближе пощенска марка. Идете на погребението в костюм на клоун. Кажете на вдовицата, че последното желание на покойника е било да се люби с вас. Поставете пластмасови вампирски зъби да покойника.
Семейни 1,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри си говорят: - Ти твойта пробвал ли си я в другата дупка? - Да да... Да вземи да забременей. На всички е известно, че трудът е направил от маймуната човек, известна е и най-древната професия. И тук изниква въпроса: нима именно по този начин? - Тате, мисля, че Джони иска да се ожени за мен. - Защо така мислиш? - Вчера застреля жена си. Приятели от детските години... Единият станал студент, а другия влезнал в казарма. Студента пише писмо на войника: В университета всичко е перфектно. Купони, заведения, всяка вечер различно гадже, обаче вечер, като легна в квартирата и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ял ли си? След седмица войникът му отговаря: Тук в казармата всичко е перфектно. Спорт сред природата, безплатни дрехи, храна на корем, обаче вечер, като легна в спалното и гледам тавана... В ъгъла паяк. Ти паяк ебал ли си? Между ученици: - Баща ми ме хванам, че пуша. - И кво? - Накара ме да изпуша цяла кутия. - И какво? Изпушил си ги? И всичко е наред? - Да. Сега чакам да разбере, че пия.