Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако в древноста робовладелците бяха погледнали в бъдещето и видеха как работи ипотеката, то те биха почнали да отпускат на своите роби кредити.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Между приятелки: - Представи си, вчера си лежа вкъщи с МОЯ, изведнъж се звъни на вратата, отварям...МОЯ си дошъл...
Семейни
03.10.2017
2,783 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате – казва тинейджър – абе как да ти кажа… може ли да ми дадеш 50 лв за свирка? — Зависи – отвръща бащата – Добър ли си?
- Хъм , да - обръща се доктор към пациента си - според тези изследвания вие нямате нито капка кръв във вашия алкохол......
Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки… - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М"чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече!
- не мислиш ли, че е време да се хванем за работа ? - отпусни се, днес е неделя! - днес е понеделник! - отпусни се, днес е понеделник!
- Защо не си вдигна телефона? - Бях в тоалетаната? - А защо в туитър нямаше и думичка за това?