Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят двама напушени на една пейка: - Таам..., - показва единият с пръст далечината. - Какво там? - Там..., - замечтано показва пак. - Да де, какво там, какво? - Къде?!
Разни 1,374 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Знаеш ли, че жена ми ме напусна? - Спокойно братче. Вземи една бутилка водка и потопи в нея мъката си. - Нищо не се получава. - Защо, пари ли нямаш? - Пари имам. Мъка нямам. Две жени си говорят: - Избрах си семеен лекар! А другата отговаря: - Аз пък си избрах един несемеен! - Знаете ли, че отбора на Левски имаше представител на Европейското по футбол в Белгия и Холандия. Мне това не беше Иван Леков а Емир Говедарица! - Келнер, три бутилки водка и една салата! - Каква салата ще желаете? - Нещо по-леко. Един мераклия слепец се обажда в един бардак по телефона и казва: Сляп съм,искам да си поръчам перверзно русо маце с големи гърди! Няма проблеми,г-не! Изпращат му на адреса мацето.То звъни,слепецът отваря вратата и го кани в хола.Застанал срещу него и пита: Руса ли си? Руса съм,даже бяло-руса! Добре,да барна гърдите! Протяга нашият ръце и бара мноого големи бомби!Браво! Первезна ли си? Много!Всичко правя! А 69 правиш ли?? Да,след два месеца ги правя и започвам 70-отговаря дъртото коте на слепеца.