Бойко Борисов отишъл да тегли пари в банката, но си забравил личната карта. Касиерът му казва:
- Ами, тук веднъж така Васил Найденов беше дошъл без лична карта, изпя ни песента от "Адаптация" и ние му дадохме парите. Мариус Куркински пък ни изигра една пантомима. Може би и Вие ще направите нещо да ви идентифицираме?
Борисов се почесал по темето:
- Ами, не се сещам! Все някакви глупости ми идват в главата.
- Благодаря! На едри банкноти ли ще ги искате, или на дребни?
Един ден Иванчо и Марийка си играли на двора с топката. Иванчо казал на Марийка, че иска да види гащичките й. Тогава качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе. И докато се качвала Иванчо й гледал гащичките и в това време излязла майка й и се провикнала:
- Марийке, Иванчо ти гледа гледа гащичките.
На другия ден сщото, а на следващия ден Иванчо пак качил топката на дървото и казал на Марийка да я вземе и точно тогава пак се провикнала майка й.
- Марийке, Иванчо пак ти гледа гащичкити.-казала майка й.
- Нищо мамо, без гащички съм.