Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж имал запек. Влязъл в кенефа и заседнал там. Жена му след един час забравила вече за него и минавайки покрай кенефа загасила лампата. Отвътре се чул адски рев. -Кво стана бе? Забравих, че си вътре и загасих лампата.- притеснено запитала жената. -Ти ли беше ма, да ти ....? Аз помислих, че от напъване съм ослепял.
Разни 1,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор влиза в болнична стая, сяда на леглото на пациент и дружелюбно пита: - Е, приятелю, какво ви боли? Болният(през зъби): - Крака, на който сте седнали... Мъж подарил за годишнината от сватбата на жена си злaтен пръстен с голям диамант. Разкава за това на свой приятел. А той му казва: — Струваше ми се, че тя не иска пръстен, а спортен автомобил! — Знам това! Но откъде по дяволите, да намеря фалшив автомобил!? На Иванчо му се преебало, имал малко пари в джоба и решил да ходи в евтин бардак. Спира едно такси, зад волана Марийка. - Карай ме в най-евтиния бардак, който знаеш! - Ами ти току що влезе в него - отговаря Марийка. Защо Англичаните са по-добри любовници от Французите?? - Защото 90 мин. водят играта, а накрая свършват втори!!! - Сега всичко струва много скъпо: раждането, образованието, лечението, погребението. За какво живеем? - За да платим.