Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо си толкова намусен? - Одеве гледах "Царете на комедията"...
Професионални 2,640 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът хванала заека. Заекът се моли: - Вълчо, не ме убивай, ще направя каквото поискаш! - Добре, направи ми свирка. - Не умея! - Прави свирка! - Ама не мога! - Прави, колкото можеш! - Хруп, хруп, хруп! Края на войната. Хитлер седи в кабинета си, надвесен над една карта и си говори: - При Сталинград ни биха, на Курската дъга ни биха, напредват към Берлин… Влиза Щирлиц. - Хайл Хитлер! - Абе, Исаев, остави ме на мира, бе… Попитали Радио Ереван: - Как спечелихте войната с немците? Отговор: - Спечели я великата руска зима, великата руска кал и това, че немците не знаеха да правят водка. Един глупав човек много искал да стане каубой. Решил да вземе няколко урока. - Ето това е ласо. С него хващаме кравите. - Да, разбирам! А какво използвате за стръв? Софиянски: Моят имунитет срещу имунитета на Филчев --- - Какво кaзал Филчев след предложението на Софиянски? - Ок. Няма проблем... аз съм бивш боксьор. --- Филчев и Софиянски щели да си мерят... имунитетите. --- 2006 година. Филчев и Софиянски в една килия: - Казах ти аз да не се заяждаме...