Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво е това, дето има малко беличко, малко жълтичко, малко черничко, малко кафевичко, малко беличко и нагоре-надолу-нагоре-надолу ? - Оса със счупен крак, бинт и патерица, в асансьор, който се движи.
Разни 1,995 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наташа Ростова и поручик Ржевски си говорят: - Поручки, родителите ми заминават на вилата този уикенд! - Аха, добре. - И аз ще бъда сама вкъщи! - Добре. - Цяла нощ ще бъда сама! - Добре де. - Ще спа абсолютно сама в леглото! - Е, хубаво де. - Поручик, ще дойдете и ще ме изчукате? - А... ами да... разбрах намека Ви! Смейте се, смейте се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея! Мъж и жена разглеждат животните в зоопарка. Спират се пред благородния елен и четат табелата : "Благороден елен прави секс веднъж в годината в края на септември , когато се разгонват женските. " - Видя ли ма жено ! Пък ти искаш секс всеки ден ! - Да, да ! Ама видя ли какви големи роги имаше ! - Вече не мога да понасям жена си! От пет месеца повтаря едно и също! - И какво повтаря? - Да съм изхърлел новогодишната елха. - Докторе! Моят мъж съвсем се е смахнал... - Хм..Кажете, какъв е проблема? - Ами той даже в почивните дни излиза и търси в кое задръстване да се набута. - О! Ние, мъжете, всички така правим. Даже и аз. Така си успокояваме нервите, уединяваме се далеч от шеф, жена, тъща...