Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Хубавата жена не е за слушане, а за гледане и възхищение!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Куче бяга из пустинята и си мисли: "Ох, ако скоро не намеря дърво - ще се напикая!"
Животни
03.10.2017
3,235 прегледа
Следващ →
Още вицове
Истинският патриот не търси изгода от продажбата на Родината.
В час по български учителката обяснява: - И така, съществителното име означава нещо, което можеш да видиш и да пипнеш. Обикновено това е някакъв предмет. Глаголът е действие - нещо, което правиш. Кажи ми сега, Марийке, какво е "мишка"? - Глагол. - Как така глагол? Нали можеш да я пипнеш!?! - А-а-а, госпожо, аз мишки не пипам...
Луксозните кооперации имат не просто домофони, а домоайфони.
- Войници, какъв е вашия дълг като отидете на бойното поле? - Да умрем за родината другарю Генерал! - Грешка войници, трябва да накарате враговете да умрат за тяхната родина.
Влак. В едно от купетата на спален вагон пътуват баба с внучето си и някакъв мъж. Бабата е извадила сандвичи, внучето похапва и задава въпроси за живота. По едно време детето пита: - Бабо, бабо ма, как се появяват децата на този свят? Бабата започва да разказва надълго и нашироко за щъркелите, как носят децата, как ги пускат през комина и тн. Изведнъж от горното легло се подава мъжът, който с изплашена физиономия пита бабата: - Извинете, че ви прекъсвам, уважаема госпожо, обаче нещо не ми стана ясно..... Да не са отменили старият способ за децата????!!