Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На световна конференция на феминистките след официалната част, се събират да обменят опит българката, французойката и англичанката. По време на разговора те започнали да споделят мечтите си. Англичанката: - Ах, как мечтая да съм една сочна ябълка. Да ме гризат, да ме хрускат - докато свърша. Французойката: - Аз искам да съм сметанов сладолед - да ме ближат, да ме ближат да ме ближат - докато свърша. Българката: - Как искам да съм грамофонна плоча - да ме въртят, да ме въртят, като свърша да ме обърнат от другата страна и пак да ме въртят, и от време на време да ми сменят игличката...
Семейни 3,042 прегледа
Следващ →

Още вицове

Убеден съм - при нас в офиса слагат приспивателно даже в кафето... Съвет за софиянци: "Никога не се оплаквайте на съсед без кола, че имате проблем със запалването!" Отива мъж при доктора и казва: - Докторе, помогнете...вече десет години съм импотентен! - И как се отнася към това жена Ви? - Тя не знае? - Кака така? - Ами като ще си лягаме в леглото, аз и сипвам приспивателно, и разказвам вицове!!! Няколко нови парашутисти си говорят: - Най-страшно е да скочиш за първи път! - Не, по-страшно е втория път, като знаеш какво те чака... Намесва се инструкторът: - Нищо не знаете, момчета... Най-страшен е последният скок. Влизат в бара двама. Поръчват си две водки и искат една капачка от бира. Барманът му станало любопитно и ги загледал - седнали на маса в ъгъла, единият капнал малко водка в капачката и извадил от джоба си един ма-а-а-алък мъж и казал: - Е, Боцю, разкажи му и на него, как си напсувал онзи шаман в Африка...