Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един върви по улицата и дърпа след себе си коза. Попитали го: - Защо влачиш тая коза след себе си? - Това не е коза, а е куче. - Как ще е куче бе. Не виждаш ли, че има рога. - Аз в интимните работи на моето куче не се бъркам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Хванал Вуте златния кит и китът му казал: - Пусни ме и ще ти изпълня три желания! - Ама какви желания, бе?! Карам те право при златаря!...
Разни
03.10.2017
2,002 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шеф упреква секретарката си, че е направила много грешки, печатайки доклада. - Ама шефе, както гласи пословицата, конят има четири крака, но и той се спъва. - Вярно, но не получава толкова висока заплата...
Дневния ред в една българска фирма: от 7.55 до 8.30 - цигарки с кафенца от 8.30 - до към 10 - 10 и нещо - преглед на печата от 10 и нещо до 11 след нещо - пак цигарка с кафенце до 12.00 - оплакваме се колко много работа имаме 12.00- 13.00 - обяд в стола 13.00 - 13.15 - цигарка с кафенце следва - следобедно придремване пред компютъра с кратки прекъсвания - колкото да напсуваме някой клиент, който точно сега е решил да ни разсейва от гледането на порно 16.50 - заемане на стартова позиция за тръгване 16.56 - последна цигарка /без кафенце/ 17.00 - хехе, вече не ми виждате гърба
- Докторе, не мога да дишам през носа. - Тогава дишайте през устата. - Благодаря. - Няма благодаря, а десет лева!
Събрали се 4-ма гробаря. 1: - Хайде да погребваме мъртъвците без ковчег - по-икономично е. 2: - Хайде да ги погребваме изправени - по-малко копане 3: - Хайде да ги погребваме до кръста - няма нужда от паметник 4: - А ако се хванат за ръце се получава и хубава ограда.
Приземил се един космически кораб, излезнали някакви приятни на вид зелени човечета. Първия човек когото срещнали бил Иванчо. –Добре дошли, - поздравил той - какво ви води насам? –А ми ние - отговорило едно от тях, - искаме да се запознаем с вашата физика, с вашите нрави и обичай и всичко останало. Разпитвали за много неща, а Иванчо с охота им отговарял, по едно време едно от тях се доближило до Иванчо и го почукал с пръст по окото. –Какво е това? -Око -отговорил Иванчо; –А, това? -и почукал Иванчо по ухото, после по устата, по ръката, по кракът му, то питало и почуквало а, Иванчо му отговарял, накрая казало на Иванчо че всичко му е ясно. Иванчо и той ги разглеждал с интерес, забелязал че има както мъжки така и женски екземпляри и решил и той да ги попита нещо. –Исками се да науча, как правите секс? –А..с пръсче, с пръсче.