Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж отишал за риба....било много студено и ветровито. За два дни хванал само една риба - около 300 грама. Когато се върнал решил да пие едно за подгряване в кварталното кръчме. Само че не минало само с едно... когато стигнал определена фаза, нашият се сетил да прибере рибата за доказателство пред жената. Чудил се, чудил се, накрая я бутнал в гащите и продължил да се подгрява. След още няколко излязал на вън да се облекчи: бърка в гащите, вади и поглежда надолу... Гледал, гледал и казал: - Абе, че си х..й, х..й си, че си мой, мой си, ама този тъжен поглед от де го извади?!
Пиянски 2,225 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе! Докторе! Какво ми е? Трудно дишам и нищо не виждам. - Извинете, случайно съм ви седнал на лицето. Mладеж поканил девойка на ресторант по случай деня на влюбените. Донесли менюто и момичето почнало да избира най-скъпите неща. Младежът не се зарадвал много, но се успокоявал с мисълта, че след вечерята може ..да му излезе късмета. Когато обаче тя поръчала за девети път не издържал и я попитал: - Винаги ли толкова много ядеш? - Не, само като съм в цикъл... - Защо хората не летят? - Въпросът трябва да се постави коректно: защо хората не летят нагоре? - Черните котки носят ли нещастие? - Зависи, дали си човек или мишка. Двамата с баща ми разговаряхме една вечер за любовта и брака. Той ми разказа, че от самото начало е знаел как ще протече бракът му с мама. Когато свещеникът я попитал "Взимате ли този мъж за свой съпруг?", тя отговорила "Да, взимам го." Сетне свещеникът попитал баща ми "Взимате ли тази жена за своя съпруга?", а мама отговорила "Да, взима ме."