Мъж звъни на вратата на съседа си.
- Какво има?
- Комши, защо котката ти вие така? - попитал единият.
- Къпя я - отговаря домакинът.
- Е, и аз я къпя, ама моята не издава такива звуци!
- Така ли? А как я изстискваш?
Един мъж отишал за риба....било много студено и ветровито. За два дни хванал само една риба - около 300 грама. Когато се върнал решил да пие едно за подгряване в кварталното кръчме. Само че не минало само с едно... когато стигнал определена фаза, нашият се сетил да прибере рибата за доказателство пред жената. Чудил се, чудил се, накрая я бутнал в гащите и продължил да се подгрява. След още няколко излязал на вън да се облекчи: бърка в гащите, вади и поглежда надолу... Гледал, гледал и казал:
- Абе, че си х..й, х..й си, че си мой, мой си, ама този тъжен поглед от де го извади?!