Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бисери по телефона:- Аз съм с Нокия 6210 и пак не ми става!
Бисери 2,885 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здравейте, това БНР ли е ? - Да, кажете... - И сега всички ме слушат? - Да, в ефир сте! - И в магазините, и по пазарите... навсякъде? - Да, навсякъде!! - Добре... Иване, не купувай мляко, баба е купила! - Познай за какво мисля сега? - Сега мислиш, как да измислиш такава тема, за която да не мога да се сетя. - Така не е честно. Ти си знаел. В хирургичен кабинет влиза пациент с отхапан член. - Как се случи това? - пита докторът. - Разбирате ли, докторе. Неотдавна се ожених и се оказа, че съпругата ми има навика да си смуче палеца по време на сън. - Е, и? - Ами аз и предложих вместо него, да смуче… нали разбирате? - Чудесно, ама как стана белята… - Ами, аз откъде да знам, бе докторе, че освен да си смуче палеца, тя обичала и ноктите да си гризе… Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове." - На последния митинг хвърляха яйца по кандидатите! - А аз чух, че е имало аплодисменти! - Да, при успешно попадение.