Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно дете се родило без тяло и крайници - само глава. На осемнадесетия си рожден ден, детето отваря подарака си и разочаровано казва: - Ъ, пак шапка.
Черен хумор 2,167 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена лежат по гръб в кревата, гледат тавана, жената си мисли: "Мълчи, не желае да разговаря с мен, значи не ме обича, сигурно си има друга..." Мъжът си мисли: "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия крачка, мама и д**ба..." Мъж се приближава към вратата на съседа и започва да чука. Никой не му отваря. Той продължава да чука, още по-силно. Към вратата се приближава куче и казва: - Човече, няма нужда да чукаш, вкъщи няма никой. Мъжът припада от изумление. Свестява се след известно време, гледа кучето седи до него и го наблюдава. - Ти какво, куче, не можеш ли да джафкаш? Кучето отговаря: - Мога, бе, ама не исках да те плаша... Богаташ е на смъртно легло. Извикал при себе си тримата си сина: - Оставям цялото си състояние на този от вас, който е най-мързелив. - Ела при мен, старши синко, представи си следната ситуация: търкаля се пред теб сто доларова банкнота, какво ще направиш? Старшият син: - Нищо, ще я изпратя с поглед и толкоз. - Добре, ела при мен, средни синко, представи си следната ситуация: лежи пред теб гола девойка готова на всичко, какво ще направиш? Средният син: - Нищо, ще игнорирам тази съблазън, все едно не ми се иска... - Добре, ела при мен, младши синко... Младшият син: - ТИ ЕЛА! Върви си наркоман по улицата - яко дрогиран. По някое време влиза във входа на един блок и звъни на първата попаднала му врата. Отваря му някаква жена. Наркоманът: - Влизай, влизай, щом си ми дошла на гости Рано сутринта мутра влиза в закусвалня и любезно се обръща кум продавача: - Добро утро! Дайте ми една баничка и една боза. Продавача отвръща: - Съжалявам господине, но бозата свърши. - Добре, тогава ми дайте една поничка и една боза. - Господине, казах ви, че нямаме боза. - Дообре, тогава ми дайте един кроасан и една боза. - Господине, обясних ви, че боза НЯМА!!! - Добре бе, дай тогава една боза и ще си ходя!