Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приятелки си говорят: - Представи си, вчера с мъжа ми вечеряхме на свещи. - Охо! А после? - А после дойде тока.
Разни 1,766 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си си вълкът през гората и си подсвирква весело. Среща лисицата: -Много си на кеф брат,с какво ще се похвалиш? -Ми , бягам от едни ловджии и не щеш ли , се се заклещих между две дървета и няма мърдане! -И какво стана? -Ми те си заминаха , ама зад мен иде магарето. -И се кефиш , че те е е*ало! ! ! -Не , бе , кефя се , че не му стана! Ако на човек може да му се вярва договор не е необходим, ако не може да му се вярва - договора става излишен. След 30 години Бербатов играе с внуците си. - Дядо, какво има? - А, нищо, стара футболна травма. - Коляното ли, дядо? - Не. Хемороиди... - Коя е тази солидна дама? - Певица е. Преди години работеше в цирка. Пееше в клетката с лъва. - И защо вече не пее? - Намеси се дружеството за защита на животните. Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис "Станете християни и ще ви дадем $5000". - Хм - вика единия - да вземем да станем християни? - Ама не те ли е срам бе, Яков - баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш? - Е, 5000 долара са си пари все пак. Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред. - И какво сега, дадоха ли ти парите? - Ей, ама това вие евреите само за пари мислите!