Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В капитанската каюта нахлува раздърпана и омачкана готвачката и реве: - Мамка му, боцманска! Каза ми, копелето, че започва буря... Капитанът пита: - Е, и? - И аз патка с патките дадох да ме завържат за мачтата...
Разни 1,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналист взима интервю от директора на лудницата: — Как разбирате дали пациентът е здрав, за да го изпишете? — Имаме стандартен тест – отговаря директорът. – Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. А след това караме пациента да излее водата от ваната. Журналистът се усмихва и казва: — И нормалният човек взима черпака, нали? — Не – отговаря директорът. – Нормалният човек изважда тапата. Вълкът, заека и хамстера ще участват в пиеса. Те трябвали да си измислят артистични имена. Вълкът казал Вую заекът казал Зую, а хамстера... ааа аз няма да играя!!! Съвестта ми е чиста... защото не я използвам. - Моше, кажи ми как постоянно печелиш на конни надбягвания? Откъде знаеш на кои коне да залагаш? - Авраме, просто познавам. - Нееее, Моше, тук има някакъв номер. Кажи ми като на приятел. - Добре, слушай. Отиваш в синагогата. Молиш се с всички сили, молиш се, молиш се. После напрягаш слух. Ще чуеш числа. Първите три числа са за първата гонка, вторите три числа са за втората. На хиподрума залагаш на тези номера, после отиваш на касата да си вземеш печалбата. Пак се срещат след седмица, Аврам е с унил вид: - Всичко проиграх. - Ти ходи ли в синагогата? - Ходих, и се молих с всички сили, и числа чух. Заложих както трябва, но спечелиха други коне. - Нищо не разбирам. Всичко би трябвало да е нормално. Слушай, а ти в коя синагога беше? - В тази до пазара. - Идиот! Тази до пазара е за Тото 2! В демократична страна да нарече човек престъпник може само съда! Особено ако този човек е невинен.